Hakkımızda

ANASAYFA Hakkımızda

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

Firmamız 2009 yılı itibari ile İstanbul’da ELEKTROGAL KİMYA  ve ELEKTROGAL ABS KAPLAMA KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ  olarak, KİMYA TEKN. FARUK DEMİR VE KİMYA TEKN.AHMET ÖZDEN ortaklığı ile kurulmuş olup; Sektörde 20 yıllık atölye ve fabrikasyon alanındaki tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

ELEKTROGAL ailesi olarak hiçbir zaman biz müşterilerimize parasını alabileceğimiz kişiler gözü ile bakmadık.

Hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimize önce saygılı olmayı,sonra kalitemizi,arkadaş olmayı,ve bilgilerimizi paylaşmayı kendimize ilke edindik.

Biz ELEKTROGAL ailesi olarak firmamızı Türkiye de alanında öncü bir firma durumuna getirmeyi ve bunu yaparken kalite politikalarımızdan hiçbir zaman taviz 

vermemeyi ,dürüst ve ilkeli ,paydaş bir firma olmayı kendimize vizyon olarak belirledik.

KAPLAMA TESİSİMİZDE kullandığımız kimyasal çözeltiler bünyemizde bulunan laboratuarımızda günlük rutin olarak analizleri yapılmakta ve oluşabilecek hatalar önceden tespit edilip gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Biz müşterilerimizle bir aileyiz. Sizlerde bizlere güvenip bizi onurlandırdığınız için teşekkür ederiz.

Biz ancak siz değerli müşterilerimiz var oldukça büyümeye ve hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bizim görevimizde sizlere en iyi en kaliteli, en hızlı hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktır.

En ucuz hizmeti demiyoruz. Çünkü dünyada hiçbir firma hiçbir ürünü daha kalitesiz yapmadan daha ucuza satamaz. Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri peşinen kabul etmektir.

Hassas kalite anlayışı ile çıktığımız bu yolda kaliteden kesinlikle taviz vermeden Avrupa normlarında, siz değerli müşterilerimize kaliteli , korozyon direnci çok yüksek ürünler kaplamak, zamanında ürünlerimizi teslim etmek, en önde gelen hassasiyetimizdir.